Перфоратор ВІТЯЗЬ ПЕ-1750

Перфоратор ВІТЯЗЬ ПЕ-1750 від компанії Profi Tools - фото 1
2 600 ₴
Немає в наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 Укрпошта50 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата на картку Visa, MasterCard, Maestro

Опис

Перфоратор Вітязь свердлить отвори в бетоні та подібних йому матеріалах набагато ефективніше, ніж ударний дриль. Це досягається завдяки окремому пневмомеханізму, тоді як у дрилі удар досягається завдяки двом храповикам і зубчикам на них: під час руху храповиків зубчики постукують один об одного. У перфораторів енергія удару досягає кількох джоулів і є ключовою характеристикою, тоді як для дрилів енергія удару зазвичай взагалі не вказується через її незначність. Застосування перфоратора Вітязь доцільне у всіх випадках свердління в бетоні, природному камені тощо, якщо допускається ударний вплив на матеріал. Свердління цегли не завжди економічно виправдане, а іноді технологічно неприпустимо: зокрема під час свердління в порожнистому цеглі отворів під анкер або дюбель.
Завдяки тому, що трирежимний перфоратор працює як відбійний молоток, стає набагато простіше не тільки виконувати отвори в бетонних стінах, але й штробити пази в м'якій штукатурці, легкому бетоні та подібних матеріалах. У режимі відбійного молотка рекомендується працювати не більш ніж 15-20% від загального часу роботи перфоратора.
У вільному продажу є спеціальні перехідники (адаптери) з хвостовиком SDS, які дають змогу закріпити в патрон перфоратора кулачкові патрони та використовувати його як дриль (у ударному режимі таке використання неприпустиме). Патрон перфоратора під час фіксації бура забезпечує невеликий люфт, необхідний для зворотно-поступального руху бура, що призводить до деякого радіального биття насадки та дещо знижує точність свердління.
Цього браку позбавлені моделі перфораторів зі змінним патроном, у яких патрон SDS можна повністю замінити на кулачковий патрон. Процес такої заміни займає кілька секунд, виробляється без інструментів (подібно зміни насадки в патроні SDS). Основна перевага такої системи — передавання удару на патрон унеможливлено.

Загальні характеристики Тип кріплення свердла SDS+ Потужність 1750 Вт Швидкість обертання 750 об./хв Режими довбання, свердління

Інші характеристики
Додаткові характеристики Інструмент призначений для свердління з ударом у цеглі, бетоні, камені, а також для свердління без удару в дереві, сталі, кераміці та синтетичних матеріалах.
Комплектація Пластиковий кейс.
Три бура (SDS-plus).
Пика + зубило (SDS-plus).
Патрон з перехідником (13 мм).
Вага 6.1 кг

Перфоратор Вітязь ПЕ 1750 — універсальний перфоратор широкого застосування. Призначений для затвердіння отворів у цеглі, бетоні, камені та інших твердих матеріалах. Перфоратор має три режими роботи: свердління, серлення з ударом, довбання.

Характеристики

Виробник
Витязь
Країна виробництва
Білорусь
Живлення
мережа 220В
Потужність
1750 Вт
Вага
6 кг
Показати всі