Перфоратор ВИТЯЗЬ ПЕ-1750

Перфоратор ВИТЯЗЬ ПЕ-1750 від компанії Profi Tools - фото 1
2 730 ₴
Немає в наявності

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Післяплата
Оплата на картку Visa, MasterCard, Maestro

Опис

Перфоратор Витязь свердлить отвори в бетоні і подібних йому матеріалах значно ефективніше, ніж ударна дриль. Це досягається за рахунок окремого пневмомеханізма, тоді як у дрилі удар досягається за рахунок двох храповиків і зубчиків на них: при русі храповиків зубчики постукують один про одного. У перфораторів енергія удару досягає декількох джоулів і є ключовою характеристикою, тоді як для дрилів енергія удару зазвичай взагалі не вказується за її меншовартості. Застосування перфоратора Витязь доцільно у всіх випадках свердління в бетоні, природному камені і т. д., якщо допускається ударну дію на матеріал. Свердління цегли не завжди економічно виправдано, а іноді технологічно неприпустимо: зокрема, при свердлінні в самані отворів під анкер або дюбель.
Завдяки тому, що режимний перфоратор працює як відбійний молоток, стає набагато простіше не тільки виконувати отвори в бетонних стінах, але і руйнувати пази в м'якій штукатурці, легкому бетоні та подібних матеріалах. В режимі відбійного молотка рекомендується працювати не більше 15-20 % від загального часу роботи перфоратора.
У вільному продажу є спеціальні перехідники (адаптери) з хвостовиком SDS, які дозволяють закріпити в патрон перфоратора кулачкові патрони і використовувати його як дриль (в ударному режимі таке використання неприпустимо). Патрон перфоратора при фіксації бура забезпечує невеликий люфт, необхідний для зворотно-поступального руху бура, що призводить до деякого радіального биття насадки і трохи знижує точність свердління.
Цього недоліку позбавлені моделі перфораторів зі змінним патроном, у яких патрон SDS можна цілком замінити на кулачковий патрон. Процес такої заміни займає кілька секунд, проводиться без інструментів (подібно зміні насадки в патроні SDS). Основна перевага такої системи — передача удару на патрон виключена.

Загальні характеристики Тип кріплення свердла SDS+ Потужність 1750 Вт Швидкість обертання 750 об/хв Режими довбання, свердління

Інші характеристики
Додаткові характеристики Інструмент призначений для свердління з ударом в цеглі, бетоні, камені, а так само для свердління без удару в дереві, сталі, кераміки і синтетичних матеріалах.
Комплектація Пластиковий кейс.
Три бура (SDS-plus).
Піку + зубило (SDS-plus).
Патрон з перехідником (13 мм).
Вага 6.1 кг

Перфоратор Витязь ПЕ 1750— універсальний перфоратор широкого застосування. Призначений длясверления отворів в цеглі, бетоні, камені та інших твердих матеріалах. Перфоратор має три режими роботи: свердління, серление з ударом, довбання.

Характеристики

Виробник
Витязь
Країна виробництва
Білорусь
Живлення
мережа 220В
Потужність
1750 Вт
Вага
6 кг
Тип патрона
SDS-plus
Сила удару
5 Дж
Число обертів холостого ходу
750 об/хв
Частота ударів
4000 уд/хв
Гарантийный срок
12 мес